FNR3012S120MT
MFR.Part #
FNR3012S120MT
JLCPCB Part #
C528018
Package
SMD,3x3mm
Description
12uH 449mΩ 670mA 840mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS