FNR3012S4R7MT
MFR.Part #
FNR3012S4R7MT
JLCPCB Part #
C528014
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 156mΩ 1A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS