FNR3012S2R7NT
MFR.Part #
FNR3012S2R7NT
JLCPCB Part #
C528010
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 1.5A 110mΩ 2.7uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS