FNR3012S1R8NT
MFR.Part #
FNR3012S1R8NT
JLCPCB Part #
C528006
Package
SMD,3x3mm
Description
1.8A 1.8uH 1.9A 82mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS