CT404D-800S
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CT404D-800S
JLCPCB Part #
C527773
Package
TO-252-2LK
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 1.55V 10mA 35A 4A 500mW 800V 8mA TO-252-2LK Thyristors (SCR)/Modules ROHS