49S-12.288-20-10-10/B
Extended
Manufacturer
Suzhou Liming Elec
MFR.Part #
49S-12.288-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C518049
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS