49S-27.7588-15-10-10/B
MFR.Part #
49S-27.7588-15-10-10/B
JLCPCB Part #
C518045
Description
-40℃~+85℃ 15pF 27.7588MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS