49S-7.680-18-10-10/B
MFR.Part #
49S-7.680-18-10-10/B
JLCPCB Part #
C518017
Description
-40℃~+85℃ 18pF 7.68MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS