49S-3.6864-20-10-10/B
MFR.Part #
49S-3.6864-20-10-10/B
JLCPCB Part #
C517998
Description
-40℃~+85℃ 20pF 3.6864MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS