TC0650B7502T5K
MFR.Part #
TC0650B7502T5K
JLCPCB Part #
C517795
Description
200V 333mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS