TC0250F2491TCC
MFR.Part #
TC0250F2491TCC
JLCPCB Part #
C517766
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS