TC1250B2801T4P
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC1250B2801T4P
JLCPCB Part #
C517745
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS