TC0225D3321TCC
MFR.Part #
TC0225D3321TCC
JLCPCB Part #
C517700
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS