TC0550B1100T5J
MFR.Part #
TC0550B1100T5J
JLCPCB Part #
C517682
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS