TC0350B5231T5H
MFR.Part #
TC0350B5231T5H
JLCPCB Part #
C517635
Description
167mW 5.23kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS