0402WGF1782TCE
MFR.Part #
0402WGF1782TCE
JLCPCB Part #
C129766
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS