TC0350F6802T5H
MFR.Part #
TC0350F6802T5H
JLCPCB Part #
C517588
Description
-55℃~+155℃ 167mW 68kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS