TC0350B2701T5H
MFR.Part #
TC0350B2701T5H
JLCPCB Part #
C517474
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS