RBF-06SR020FT
MFR.Part #
RBF-06SR020FT
JLCPCB Part #
C516459
Description
20mΩ 250mW Current Sense Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS