VHF100505H43NJT
- MFR.Part #
- VHF100505H43NJT
- JLCPCB Part #
- C381847
- Description
- 1.1GHz 1.1Ω 200mA 43nH 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS