BC025M470LO6.3*8L-1A4T
MFR.Part #
BC025M470LO6.3*8L-1A4T
JLCPCB Part #
C516111
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2.9A@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 40mΩ@100kHz 47uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS