BZT52C51W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C51W
JLCPCB Part #
C4749089
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 180Ω 1uA@37V 48V~54V 500mW 51V SOD-123W Zener Diodes ROHS