MM1Z24BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z24BW
JLCPCB Part #
C4749080
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@19V 23.52V~24.48V 24V 500mW 60Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS