MM3Z5V1BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z5V1BW
JLCPCB Part #
C4749034
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1.5V 300mW 5.1V 5V~5.2V SOD-323W Zener Diodes ROHS