SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C516005
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 121V 1uA 5A 600W 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS