WTGC201M-321616
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
WTGC201M-321616
JLCPCB Part #
C50177049
Package
0612
Description
-40℃~+85℃ 0.5pF 1.6mm 1.6mm 1kA 200V 3.2mm 850V ±30% 0612 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS