WSG2M201M-2650
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
WSG2M201M-2650
JLCPCB Part #
C50176587
Package
SMD,D2.6xL5mm
Description
-45℃~+125℃ 1kA 1pF 2 2.6mm 200V 5mm ±20% SMD,D2.6xL5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS