A09-152JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A09-152JP
JLCPCB Part #
C51157
Package
SIP-9-2.54mm
Description
1.5kΩ 125mW 8 9 ±100ppm/℃ ±5% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS