ESD5621W10-2/TR
MFR.Part #
ESD5621W10-2/TR
JLCPCB Part #
C506168
Package
SOD-323F
Description
-40℃~+85℃ 1 100nA 10V 13.2V 25V 350pF 60A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SOD-323F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS