381LX391M250J032
MFR.Part #
381LX391M250J032
JLCPCB Part #
C2624020
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS