NCE80TD60BT
MFR.Part #
NCE80TD60BT
JLCPCB Part #
C502947
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1.43mJ 1.45mJ 1.7V@80A,15V 160A 172ns 181pF 194ns 19ns 240A 258pF 331nC@15V 390W 4V@1mA 600V 9.188nF FS (Field Stop) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS