NCE40TD60BT
MFR.Part #
NCE40TD60BT
JLCPCB Part #
C502944
Package
TO-247-3
Description
1.9V@40A,15V 120A 136pF 168ns 19ns 242ns 286W 4.894nF 480uJ 4V@1mA 580uJ 600V 80A 94pF FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS