NCE20TD60BF
MFR.Part #
NCE20TD60BF
JLCPCB Part #
C502932
Package
TO-220F
Description
1.9V@20A,15V 164ns 170uJ 182ns 18ns 2.58nF 20A 26pF 34.5W 430uJ 48pF 4V@1mA 600V 60A 97nC@15V FS (Field Stop) TO-220F IGBT Transistors / Modules ROHS