NCE30H10G
MFR.Part #
NCE30H10G
JLCPCB Part #
C502869
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 1.9mΩ@10V 100A 115nC@15V 30V 563pF 6.268nF 65W DFN5X6-8L MOSFETs ROHS