NCE60P10K
MFR.Part #
NCE60P10K
JLCPCB Part #
C502840
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 10A 120mΩ@10V 25nC 35pF 45W 60V 930pF TO-252-2L MOSFETs ROHS