A3963WV-5P-A
MFR.Part #
A3963WV-5P-A
JLCPCB Part #
C500201
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x5P 250V 3.96mm 5 5P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS