SMBJ70CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMBJ70CA
JLCPCB Part #
C499921
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-65℃~+150℃ 113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS