MBR10100YCT
Extended
Manufacturer
HT(Shenzhen Jinyu Semicon)
MFR.Part #
MBR10100YCT
JLCPCB Part #
C48782978
Package
TO-263
Description
100V 10A 152A 152A 850mV@5A TO-263 Schottky Diodes ROHS