A2501WV-5P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WV-5P
JLCPCB Part #
C48579976
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS