A2541WV-12P
MFR.Part #
A2541WV-12P
JLCPCB Part #
C225487
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12P 1x12P 2.54mm 2.54mm 250V 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS