A2501WR-3P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WR-3P
JLCPCB Part #
C48579967
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS