CD1102GM330G180T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD1102GM330G180T
JLCPCB Part #
C48542963
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 18mm 33uF 400V ±20% Plugin,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS