SMD2920P700SLR/24
Extended
Manufacturer
PTTC(Polytronics Tech)
MFR.Part #
SMD2920P700SLR/24
JLCPCB Part #
C495361
Description
-40℃~+85℃ 10mΩ 14A 1mΩ 2.5W 2.5mm 24V 2s 5.44mm 50A 7.98mm 7A 2920 Resettable Fuses ROHS