SHV2920P500-30-AA
Extended
Manufacturer
PTTC(Polytronics Tech)
MFR.Part #
SHV2920P500-30-AA
JLCPCB Part #
C495350
Package
2920
Description
10s 12.5A 20mΩ 3.5W 30A 30V 3mΩ 5A 2920 Resettable Fuses ROHS