54AC32/Q2A
Extended
Manufacturer
Rochester Electronics, LLC
MFR.Part #
54AC32/Q2A
JLCPCB Part #
C4471328
Package
LCCC-20(8.7x7.8)
Description
-55℃~+125℃ 100mV、500mV 2 2.1V、3.15V、3.85V 2.9V、4.4V、5.4V 24mA 24mA 2V~6V 4 40uA 54AC 7.5ns@5V 900mV、1.35V、1.65V OR Gate LCCC-20(8.7x7.8) Logic Gates ROHS