MAX11203EEE+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX11203EEE+
JLCPCB Part #
C490258
Package
QSOP-16
Description
-40℃~+85℃ 1 120Hz 16 2.7V~3.6V SPI QSOP-16 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS