ANL322522J4R7
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANL322522J4R7
JLCPCB Part #
C47327466
Package
1210
Description
1.5Ω 220mA 30@7.96MHz 4.7uH 50MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS