HB-FH2-254110PB2GOB
MFR.Part #
HB-FH2-254110PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326606
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 10P 1x10P 2.54mm 3.2mm 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS