VHF060303HQ1N2CT
- MFR.Part #
- VHF060303HQ1N2CT
- JLCPCB Part #
- C485789
- Description
- 1.2nH 10GHz 120mΩ 14@500MHz 420mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS