KH-NB824-2170-SMA-195
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-NB824-2170-SMA-195
Description
1.5 10W 195mm 460MHz 50Ω 5dBi SMA Suction Cup Antenna - RF Antennas ROHS